PANEL ve MDF LAM ÜRÜN GRUPLARI

ını tasarımın kişiselleştirilmesinde önemli rol oynayan kolay işleme özelliği tüm iç mekân tasarım detayları için tasarımcıya kendine özgü yorumu katıp; aynı ürünle farklı sonuçlar almanızı sağlayabiliyor. Örneğin Niş içi kullanılabilecek Picasso Gold panel üzeri aplik aydınlatmalar ile desteklediğiniz alan özgün tasarımıyla kullanıcıya sıcak bir karşılama sunabilir. Bu teknik otel, ofis gibi alternatif mekânlar için de şık bir çözüm olabilir. SUPRAMAT panellerini pirinç kulplarla destekleyerek çok şık vestiyer alanları tasarlayabilirsiniz.

zemin çözümlerinde ise Effect serisi dokusuyla mekânın tasarımını güçlenirebiliyor. Effect Serisi Palermo Parkesi, doğal görünümü, güçlü dokusu, zengin ve estetik görünümü ile tasarımlarda tercih sebebi olabiliyor.

Biz kendi projelerimizde kendi mimari dilimiz çerçevesinde  ürünlerine yer veriyoruz. Yaptığımız tasarımlarda bazı duvar yüzeylerini Alorsan profillerinden seçiyoruz. Bu seçimleri bazen de ahşap ürün için düşünülmeyen banyo gibi ıslak hacimli mekanlar için de olabiliyor. Alorsan profilleri farklı nem ve ısı ortamlarına dayanıklı yapıları ile korkusuzca farklı yüzeylere uygulayabildiğimiz ürünler.